kariera

KARIERA

Jesteśmy Firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, która tworzy przyjazną atmosferę pracy. Chcemy mieć pewność, że Pracownicy dobrze czują się w naszej Firmie, a stawiane im zadania są źródłem obopólnej satysfakcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Konstruktor

002

Zakres obowiązków

‧ projektowanie produktów
‧ rozwój produktów i ich modernizacja
‧ poszukiwanie rozwiązań technologicznych
‧ analiza produktów konkurencji
‧ przygotowywanie dokumentacji technicznej i wykonawczej
‧ współpraca w ramach zespołu konstrukcyjnego

Wymagania

‧ wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów)
‧ znajomość i umiejętność obsługi programów CAD (preferowane Solid Edge lub Inventor) oraz pakietu Microsoft Office
‧ umiejętność czytania rysunku technicznego
‧ umiejętności analitycznego myślenia
‧ znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy

‧ stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
‧ bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
‧ wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
‧ dostęp do nowoczesnych technologii
‧ możliwość rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne z dopiskiem „Konstruktor” proszę składać mailowo na adres: info@beclever.eu

Operator linii do wytłaczania profili PVC

001

‧ przygotowywanie, uruchamianie oraz nadzorowanie procesu wytłaczania
‧ przezbrajanie stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie)
‧ bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji

Wymagania

‧ wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
‧ ogólna wiedza mechaniczna/techniczna
‧ umiejętność pracy w zespole
‧ gotowość pracy w systemie zmianowym – czterobrygadowym

Mile widziane

‧ doświadczenie na podobnym stanowisku
‧ znajomość budowy i zasad eksploatacji urządzeń mechanicznych
‧ umiejętność prawidłowego użytkowania przyrządów pomiarowych
‧ znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy

Dokumenty aplikacyjne z dopiskiem „Operator linii” proszę składać mailowo na adres: info@beclever.eu