fbpx

Dobra Marka

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym  markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz jedenasty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Rolety w systemie CleverBox zostały wysoko ocenione, dlatego otrzymały wyróżnienie tytułem DOBRA MARKA 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Godło Dobrej Marki jest doskonałą formą podkreślenia statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość produktu lub usługi, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie brandu.

Złoty Płatnik

Prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Euler Hermes – wiodącego na świecie dostawcę rozwiązań w zakresie ubezpieczeń należności. Dotyczy firm spełniających jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów: PMI powyżej 80 punktów, rating na poziomie powyżej CCC oraz brak aktywnych windykacji. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co podkreśla elitarność wyróżnienia dla firmy BeClever.

Zobacz film

Gazele Biznesu

Konkurs organizowany jest przez redakcję Puls Biznesu przy współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface Poland. O przyznaniu wyróżnienia decydują nie tylko wyniki finansowe i dynamika rozwoju, ale także rzetelność i transparentność prowadzonego biznesu. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które w ostatnich trzech latach działalności odnotowały wysoki wzrost obrotów.

Przejrzysta firma

Firma BeClever została wyróżniona certyfikatem „Przejrzysta Firma”, przyznawanym przez wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland we współpracy z partnerami. Nagroda stanowi potwierdzenie przejrzystości finansowej przedsiębiorstw, które w swoim działaniu kierują się zasadą wiarygodności i uczciwości biznesowej. Przyznawane wyróżnienie świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych.

Solidna firma

Wyróżnienie zostało przyznane przez portal Solidni.biz, prowadzący rejestr przeznaczony dla każdej rzetelnej i wiarygodnej firmy. Uczestnicy Programu Solidnych Firm charakteryzują się nie tylko wiarygodnością biznesową, ale również profesjonalnym standardem sprzedaży i obsługi klienta. Otrzymany certyfikat jest kolejnym świadectwem rzetelności, wiarygodności i wypłacalności firmy BeClever.

Certyfikat Wiarygodności

Przyznawany przez wywiadownię gospodarczą Creditreform jest dokumentem potwierdzającym wiarygodność płatniczą i zdolność kredytową BeClever. Przedstawia całościową sytuację firmy wzmacniając jej pozycję w negocjacjach z dostawcami i inwestorami. Otrzymanie certyfikatu wymaga spełnienia szeregu wymagań z zakresu utrzymywania ściśle określonych wartości wskaźników ekonomicznych a także relacji i struktury aktywów oraz kapitałów.

Diament Forbesa

Ranking jest przygotowywany przez redakcję miesięcznika Forbes oraz wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet. Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które w ciągu ostatnich trzech lat działalności najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość rynkową. Lista „Diamentów Forbesa” została wyznaczona w oparciu o szwajcarską metodę wyceny wartości firm. Umożliwia ona pomiar ich potencjału ze względu na wielkość inwestycji oraz zdolność do powiększania sprzedaży i zysków.

Firma Godna Zaufania

Certyfikat „Firma Godna Zaufania”, przyznanym przez firmę CBOK Sp. z o.o. specjalistę w dziedzinie Badań Opinii Klientów, jest jednym z najpopularniejszych wyróżnień wydawanych w Polsce. Przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nieskazitelną opinią wśród klientów i kontrahentów. BeClever otrzymał wyróżnienie za nienaganną opinię w Internecie, zasługi biznesowe, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta.

Wiarygodność Biznesowa

Certyfikat przyznawany przez wiodącą na rynku wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. D&B Poland honoruje wyłącznie firmy o największej wiarygodności w biznesie, które spełniają ściśle określone kryteria. Premiowane są te przedsiębiorstwa, których wyniki finansowe gwarantują wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Gepardy biznesu

Ranking przygotowany został przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu. Wyniki zestawień wyznaczono według metodologii opracowanej przez Instytut Bankowości Spółdzielczej. Konkursowa lista została przygotowana na podstawie wzrostu wartości rynkowej firm w ustalonym okresie.

Efektywna Firma

Konkursy – przeprowadzone wśród firm branży materiałów budowlanych – zostały przygotowane przez Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu. W rankingu poddano przedsiębiorstwa, w których trzyletnia średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 kształtowała się na poziomie powyżej 5 procent.

Nowość Produktowa

System rolet nadstawnych CleverBox został uznany przez czytelników miesięcznika Forum Branżowe za wyjątkowo innowacyjny produkt w branży stolarki budowlanej uzyskując tytuł „Nowość 2010”. O przyznanym wyróżnieniu zadecydowały wyniki ankiety przeprowadzonej wśród czytelników Forum Branżowego. Głosy oddawane były przez przedstawicieli firm z branży stolarki otworowej oraz technik osłonowych. Otrzymane wyróżnienie potwierdza nowatorskie rozwiązania systemu CleverBox, docenione przez profesjonalistów mających z nim bezpośredni lub pośredni kontakt.

Kryształowy Profil

Nagroda przyznawana przez Wielką Kapitułę Branżową oraz Portal Branży Stolarki Budowlanej Oknonet. Wyróżnienie firmy BeClever za skok rozwojowy, odwagę w działaniu i innowacyjność.