fbpx

Firma

BeClever Sp. z o.o. jest producentem zewnętrznych systemów technik osłonowych dla budownictwa. Od lat oferujemy niezawodne i innowacyjne rozwiązania z zakresu rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz rolet typu screen 

W portfolio firmy znajdują się systemy obudów do rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowychrolet typu screen oraz szeroki wybór elementów uzupełniających. Oferujemy innowacyjne systemy, nadstawny CleverBox oraz podtynkowy QuadBox,  zaspokajające potrzeby: producentów, montażystów oraz użytkowników. 

Produkty BeClever charakteryzują się innowacyjnymi i opatentowanymi rozwiązaniami, uniwersalnością, wszechstronnością, a przede wszystkim wysoką jakością. Nasze produkty posiadają jedne z najlepszych parametrów, zwiększających komfort termiczny oraz akustyczny, co zostało potwierdzone licznymi certyfikatami wydanymi przez renomowane jednostki badawcze, m.in. Instytut IFT Rosenheim w Niemczech. 

BeClever nieustannie rozwija swoją ofertę produktową, dokładając wszelkich starań, aby produkty BC zapewniały wysoki komfort ich użytkowania, jak również były przyjazne w procesie produkcji i montażu.  

Wysoka jakość wyróżnia nie tylko nasz produkt, ale również obsługę klienta  przed, w czasie i po sprzedaży.  

Z roku na rok, dynamicznie poszerzamy bazę nowych klientów, zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Wyróżnia nas profesjonalizm, wsparcie na każdym etapie współpracy oraz fachowe doradztwo.  

  • Rozpoczęcie działalności firmy.
  • Wprowadzenie na rynek autorskiego systemu rolet nadstawnych z pokrywą rewizyjną od dołu (CleverBox thermic).
  • Poszerzenie portfolio produktowego systemu rolet nadstawnych o skrzynkę z pokrywą rewizyjną od tyłu (CleverBox soft).
  • Rozpoczęcie działalności firmy oraz wprowadzenie na rynek autorskiego systemu rolet nadstawnych z pokrywą rewizyjną od dołu (CleverBox thermic).
  • Uzyskanie certyfikatów w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej dla systemu rolet nadstawnych CleverBox, wydanych przez renomowany Instytut IFT Rosenheim w Niemczech.
  • Rozbudowa parku maszynowego o nowoczesne linie do wytłaczania profili z PVC.
  • Powiększenie parku maszynowego o linie do okleinowania profili.
  • Powiększenie parku maszynowego o kolejną linię do wytłaczania profili z PVC.
  • Wprowadzenie na rynek dwóch autorskich produktów – systemu żaluzji fasadowych CleverBox oraz rolet podtynkowych QuadBox.
  • Oddanie do użytku nowoczesnej – pod względem technologicznym i bezpieczeństwa – hali magazynowej.
  • Poszerzenie portfolio produktowego o innowacyjny system podtynkowy z pokrywą rewizyjną wykonaną z tworzywa (QuadBox hybrid).
  • Oddanie do użytku kolejnej nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej.
  • Wprowadzenie na rynek autorskiego systemu rolet screen CleverBox.

Nagrody i wyróżnienia

Firma BeClever od lat cieszy się opinią wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane za dotychczasową działalność: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu, Efektywna Firma, Mocna Firma, Przejrzysta Firma, Firma Godna Zaufania oraz Certyfikat Solidni.biz. Na przestrzeni lat, doceniono nie tylko efektywne wyniki i transparentną działalność firmy, ale również jej rozwiązania produktowe.  Potwierdzeniem innowacyjności oferty BeClever są nagrody przyznane przez media branżowe: Kryształowy Profil (Oknonet), Nowość Roku (Forum Branżowe) oraz VIP (Infookno).

Firma otrzymała również certyfikat Złoty Płatnik – prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów: PMI powyżej 80 punktów, rating na poziomie powyżej CCC oraz brak aktywnych windykacji. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że jest to elitarne odznaczenie dla BeClever, świadczące o rzetelności płatniczej firmy.

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Firma BeClever współpracuje z pracownią architektoniczną ARCHIPELAG zaliczaną do największych biur projektowych w Polsce.  Architekci, dbając o energooszczędność, funkcjonalność i estetykę tworzonych projektów, zwracają uwagę na istotny element budynku, który stanowią osłony zewnętrzne. Rozwiązania BeClever  można stosować w praktycznie w każdym projekcie. Wiele możliwości konfiguracji oraz szeroki wachlarz wariantów wykończenia, pozwalają dopasować ich wygląd i funkcje do indywidualnych wymagań użytkowników.

Wizualizacja domu z żaluzjami fasadowymi

Reprezentanci firmy BeClever biorą udział w szkoleniach z cyklu „Energooszczędne rozwiązania we współczesnym budownictwie” organizowanych przez Pracownię Projektową Archipelag. Spotkania, których głównymi odbiorcami są architekci, odbywają się w różnych częściach Polski, a w role prelegentów wcielają się przedstawiciele czołowych firm z branży budowlanej,  oferujących energooszczędne rozwiązania dla domu. Dzięki tak zróżnicowanemu i wszechstronnemu składowi, możliwa jest wymiana cennych doświadczeń, przepływ wiedzy oraz nakreślenie kierunków rozwoju oraz trendów związanych z energooszczędnym budownictwem.

Szkolenie związane z energooszczędnym budownictwem

BeClever uczestniczy w imprezach targowych o zasięgu międzynarodowym, realizując strategię, której nadrzędnym celem jest budowanie silnej i rozpoznawalnej marki o zasięgu europejskim. Do najważniejszych z nich należą Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T. Impreza wystawiennicza w Stuttgarcie jest największym tego typu wydarzeniem na świecie, cieszącym się dużym uznaniem zarówno wśród wystawców (ponad 800 firm z 40 krajów), jak i odwiedzających (ok. 60 000 zainteresowanych). Interesujące spotkania oraz wymiana cennych doświadczeń z Gośćmi pozwalają na jeszcze lepsze rozpoznanie potrzeb rynku oraz stworzenie nowych możliwości dla rozwoju firmy i jej oferty.

targi_stuttgart_2012
targi_stuttgart_2012
targi_stuttgart_2012
targi_stuttgart_2012
beclever_na_targach_2012_stuttgart
prezentacja_systemow_rolet_zewnetrznych_na_targach_w_stuttgart_2012
targi_bram_i_rolet_w_stuttgarcie_2015
targi_stuttgart_2015
przekroje_scian_z_roletami_zewnetrznymi_od_beclever_na_targach_w_stuttgarcie_2015
beclever_na_targach_2012_w_stuttgarcie
prezentacja_systemow_rolet_zewnetrznych_zaluzji_fasadowych_oraz_rolet_typu_screen_na_targach_w_stuttgarcie_2018
targi_stuttgart_2018
previous arrow
next arrow

Firma BeClever dostrzega podobieństwo biznesu i sportu, w których liczą się dynamizm działania, konsekwencja w dążeniu do celu, a przede wszystkim praca zespołowa oraz postawa fair play. BeClever od początku swojej działalności ma na uwadze promowanie aktywności w różnych dyscyplinach sportowych. Firma wspiera drużyny biorące udział w rozgrywkach na terenie powiatu wrzesińskiego. Logo BeClever widnieje na koszulkach zespołów halowej piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki. BeClever sponsoruje również drużynę siatkarską Krispol Września biorącą udział w rozgrywkach I ligi na szczeblu krajowym. Zaangażowanie firmy w sferę sportową podkreśla istotną rolę zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Firma BeClever jest sponsorem drużyny siatkarskiej Krispol Września
Copy link