fbpx
Pokój z opuszczonymi roletami przeciwsłonecznymi zewnętrznymi typu screen

Rolety typu screen – elegancki i nowoczesny wygląd

Strona główna » Rolety zewnętrzne typu screen » Rolety typu screen – elegancki i nowoczesny wygląd
 
System rolet typu screen CleverBox to nowoczesne rozwiązanie w kategorii osłon okiennych dający szereg możliwości i zastosowań. Stylowy i modernistyczny wygląd świetnie będzie się komponować we wszystkich rodzajach budynków – domach, mieszkaniach, jak i biurowcach – poprawiając komfort życia i pracy.

A tak właściwie po co nam roleta typu screen?

Głównym zastosowaniem systemu rolet typu screen jest znaczna redukcja nasłonecznienia pomieszczenia oraz nadmiernego nagrzania budynku. Co za tym idzie,  rolata screen wspiera prace klimatyzacji oraz obniża koszty eksploatacji obiektu.

Nie raz promienie słoneczne przeszkadzały Tobie w oglądaniu telewizji, czytaniu książki czy pracy na komputerze. Roleta CleverBox typu screen jest rozwiązaniem tego problemu. Zapewni Tobie ochronę oczu, komfort mieszkania i pracy oraz prywatność bez całkowitego odgrodzenia się od świata zewnętrznego. Unikalny splot tkaniny chroni Twoje oczy przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych.

Od wyboru do koloru

Wykonana z włókna szklanego i PVC tkanina dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz o oczkach różnej gęstości – przezierności. Taka różnorodność pozwala na dowolne dopasowanie do projektu elewacji, zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnych obiektów architektonicznych. Splot tkaniny daje Tobie możliwość wyboru stopnia zacienienia – od całkowitego do subtelnego. Dzięki temu osłona okienna chroni wzrok przed ostrymi promieniami UV, zapewnia prywatność, a jednocześnie nie zasłania widoku za oknem. Doskonale sprawdzi się szczególnie w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach – budynkach mieszkalnych, biurach lub instytucjach publicznych. Dodatkowo dajemy Tobie opcję wykończenia szynki oraz profili w okleinie lub w aluminium.

Ochrona, wytrzymałość, jakość

Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest ochrona przed niechcianymi gośćmi. Nie raz borykamy się z problem ogromnej ilości owadów – komarów czy much. Mamy na to sposób. Tkanina screen została zintegrowana z prowadnicami bocznymi, gwarantując szczelność, wytrzymałość oraz odporność. Zabezpieczysz się nie tylko przed insektami ale również Twoje otwory okienne oraz elewacja będzie chroniona przed kurzem, wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dlaczego jesteśmy tacy wyjątkowi?

Nadstawny system rolet refleksyjnych CleverBox charakteryzuje się ułatwionym montażem w stosunku do konstrukcji podtynkowej. Profil adaptacyjny umożliwia prosty montaż na każdym oknie PCV, aluminiowym oraz drewnianym. Dlatego nieważne jaką wybierzesz stolarkę okienną, dopasujemy się wszędzie. Natomiast dwustronny profil czołowy daje możliwość zastosowania go pod zabudowę lub bez zabudowy.

Roleta CleverBox typu screen oferuje trzy rodzaje skrzynek różniące się pokrywą rewizyjną. Dajemy Tobie możliwość wybory  łączenia skrzynki obudowy z ramą okienną, poprzez: wklikiwanie (od tyłu), wsuwanie (z boku) oraz nakładanie (z góry).

Podziel się tym artykułem

Powiązane artykuły:Copy link
Powered by Social Snap