fbpx

Firma

BeClever jest producentem zewnętrznych systemów technik osłonowych dla budownictwa. Flagowym produktem firmy jest zewnętrzny system naokienny CleverBox (rolet, żaluzji fasadowych oraz screenów), nieustannie rozwijany od początku jej działalności. Ofertę produktową uzupełnia zewnętrzny system rolet podtynkowych QuadBox mono (pokrywa rewizyjna z aluminium) oraz system QuadBox hybrid (pokrywa rewizyjna z tworzywa), stanowiący nowatorskie rozwiązanie w skali rynku.

Nowoczesny park maszynowy przedsiębiorstwa, umożliwiający produkcję elementów według najwyższych standardów, pozwala na elastyczność rynkową oraz ciągły rozwój portfela produktowego. Misją BeClever, sukcesywnie realizowaną w przyjętej polityce firmy, jest zaspokajanie potrzeb wszystkich grup docelowych poprzez ciągłą optymalizację jakości produktów oraz świadczonych usług.

Kładziemy nacisk na jakość, dobre wzornictwo i efektywność naszych rozwiązań. Jakość wyróżnia nie tylko nasz produkt. To także obsługa klienta przed, w czasie i po sprzedaży. Relacje z naszymi Klientami opieramy na współpracy.

  1. Rozpoczęcie działalności firmy. W tym roku na rynku pojawia się pierwszy, całkowicie polski system rolet nadstawnych CleverBox thermic.

  2. Rozbudowa systemu nadstawnego o wąskie skrzynki z pokrywą rewizyjną od tyłu – CleverBox soft.

  3. Jako pierwsza polska firma uzyskujemy certyfikaty Instytutu IFT Rosenheim w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej systemu rolet nadstawnych CleverBox

  4. Rozbudowa parku maszynowego o nowoczesne linie do wytłaczania – produkcja wszystkich kluczowych elementów systemu w ramach firmy.

  5. Wprowadzenie nowych produktów – systemu nadstawnego CleverBox Żaluzja oraz roletowego systemy podtynkowego QuadBox mono.

  6. Wprowadzenie innowacyjnego systemu rolet podtynkowych QuadBox hybrid.

  7. Budowa nowoczesnej hali magazynowej.

  8. Wprowadzenie nowego produktu CleverBox Screen.

Nagrody i wyróżnienia

Firma BeClever od lat cieszy się opinią wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane za dotychczasową działalność: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu, Efektywna Firma, Mocna Firma, Przejrzysta Firma, Firma Godna Zaufania oraz Certyfikat Solidni.biz. Na przestrzeni lat, doceniono nie tylko efektywne wyniki i transparentną działalność firmy, ale również jej rozwiązania produktowe.  Potwierdzeniem innowacyjności oferty BeClever są nagrody przyznane przez media branżowe: Kryształowy Profil (Oknonet), Nowość Roku (Forum Branżowe) oraz VIP (Infookno).

Firma otrzymała również certyfikat Złoty Płatnik – prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów: PMI powyżej 80 punktów, rating na poziomie powyżej CCC oraz brak aktywnych windykacji. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że jest to elitarne odznaczenie dla BeClever, świadczące o rzetelności płatniczej firmy.

Firma BeClever współpracuje z pracownią architektoniczną ARCHIPELAG zaliczaną do największych biur projektowych w Polsce.  Architekci, dbając o energooszczędność, funkcjonalność i estetykę tworzonych projektów, zwracają uwagę na istotny element budynku, który stanowią osłony zewnętrzne. Rozwiązania BeClever  można stosować w praktycznie w każdym projekcie. Wiele możliwości konfiguracji oraz szeroki wachlarz wariantów wykończenia, pozwalają dopasować ich wygląd i funkcje do indywidualnych wymagań użytkowników.

Reprezentanci firmy BeClever biorą udział w szkoleniach z cyklu „Energooszczędne rozwiązania we współczesnym budownictwie” organizowanych przez Pracownię Projektową Archipelag. Spotkania, których głównymi odbiorcami są architekci, odbywają się w różnych częściach Polski, a w role prelegentów wcielają się przedstawiciele czołowych firm z branży budowlanej,  oferujących energooszczędne rozwiązania dla domu. Dzięki tak zróżnicowanemu i wszechstronnemu składowi, możliwa jest wymiana cennych doświadczeń, przepływ wiedzy oraz nakreślenie kierunków rozwoju oraz trendów związanych z energooszczędnym budownictwem.

BeClever uczestniczy w imprezach targowych o zasięgu międzynarodowym, realizując strategię, której nadrzędnym celem jest budowanie silnej i rozpoznawalnej marki o zasięgu europejskim. Do najważniejszych z nich należą Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T. Impreza wystawiennicza w Stuttgarcie jest największym tego typu wydarzeniem na świecie, cieszącym się dużym uznaniem zarówno wśród wystawców (ponad 800 firm z 40 krajów), jak i odwiedzających (ok. 60 000 zainteresowanych). Interesujące spotkania oraz wymiana cennych doświadczeń z Gośćmi pozwalają na jeszcze lepsze rozpoznanie potrzeb rynku oraz stworzenie nowych możliwości dla rozwoju firmy i jej oferty.

Firma BeClever dostrzega podobieństwo biznesu i sportu, w których liczą się dynamizm działania, konsekwencja w dążeniu do celu, a przede wszystkim praca zespołowa oraz postawa fair play. BeClever od początku swojej działalności ma na uwadze promowanie aktywności w różnych dyscyplinach sportowych. Firma wspiera drużyny biorące udział w rozgrywkach na terenie powiatu wrzesińskiego. Logo BeClever widnieje na koszulkach zespołów halowej piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki. BeClever sponsoruje również drużynę siatkarską Krispol Września biorącą udział w rozgrywkach I ligi na szczeblu krajowym. Zaangażowanie firmy w sferę sportową podkreśla istotną rolę zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu.