fbpx

Rolety zewnętrzne to komfort

Rolety zewnętrzne BeClever to pakiet korzyści, znacząco podnoszący komfort mieszkania domowników. Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem oraz innymi zjawiskami atmosferycznymi. Istotnie poprawiają izolację termiczną budynku, dając wymierne korzyści w okresie letnim oraz zimowym. Zwiększają izolację akustyczną okna, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników. W celu podniesienia funkcjonalności rolet okiennych zewnętrznych istnieje możliwość wyposażenia ich w napęd automatyczny ułatwiający codzienne użytkowanie, a także moskitierę rolowaną zapewniającą komfort w porze wiosennej oraz letniej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na rolety nadstawne CleverBox, czy podtynkowe QuadBox.

Większa prywatność

Wszyscy potrzebujemy prywatnej przestrzeni, miejsca, w którym naprawdę możemy być sobą. Ty decydujesz, ile można zobaczyć z zewnątrz. Po prostu otwieraj i zamykaj rolety na tak długo, jak chcesz i w dowolnym momencie – niezależnie od tego, czy jest to całkowite otwarcie, całkowite zamknięcie, czy coś pomiędzy.

Poczucie bezpieczeństwa

Rolety okienne zewnętrzne to dodatkowa bariera dla włamywaczy. Nie tylko opóźniają czas włamania, ale również - wyposażane w odpowiednią automatykę - symulują Twoją obecność podczas wyjazdów. W połączeniu z dobrej klasy oknami oraz systemem alarmowym stanowią skuteczne trio na potencjalnych włamywaczy.

Oszczędność kosztów

Rolety zewnętrzne mogą znacznie poprawić izolację termiczną okien w okresie zimowym, ograniczając wydatki na energię grzewczą nawet do 30%. Izolacja termiczna oznacza również, że niechciane ciepło jest trzymane poza budynkiem latem. W ten sposób zużycie energii przez klimatyzator jest również zmniejszone.

Cisza i spokój

Zrelaksuj się i uzyskaj spokojny sen lub ciesz się dniami, które nie przeszkadzają w koncentracji - nawet jeśli pochłonie Ciebie dobra książka. Rolety mogą zmniejszyć rozpraszające odgłosy z zewnątrz nawet o 10 decybeli.

Światło pod kontrolą

Kontroluj doświetlenie pomieszczenia z pełną elastycznością w zależności od wysokości słońca na niebie. Nie będziesz oślepiony promieniami słońca, a Twoje meble, książki i inne ważne przedmioty będą chronione przed negatywnym działaniem promieniowania UV.

Ochrona przed owadami

Opcjonalny system ukrytej, rolowanej moskitiery trzyma owady na dystans, chroniąc jednocześnie wnętrza domu przed pyłem oraz kurzem. Siatka jest zintegrowana w skrzynce rolety, a jej otwieranie i zamykanie jest niezależne od pancerza.

Rolety okienne zewnętrzne – wysoki komfort użytkowania na lata

Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dwa systemy sterowania roletami zewnętrznymi BeClever. Standardowe zestawy wyposażone są w tradycyjny napęd manualny. Dla osób ceniących komfort i wygodę oferujemy możliwość sterowania pancerzem rolety poprzez napęd elektryczny.

Rolety okienne zewnętrzne elektryczne stają się standardowym wyposażeniem każdego domu. To najefektywniejszy sposób kontrolowania pancerza osłony. Ułatwia codzienne życie i zaoszczędza bezcenny czas, który musiałbyś poświęcić na podniesienie i opuszczenie osłony. Rolety elektryczne mogą być sterowane pilotem lub przełącznikami klawiszowymi.

Jedną z najważniejszych zalet rolet zewnętrznych elektrycznych jest uniwersalność. Umożliwiają rozbudowę sposobu sterowania do systemu inteligentnego domu i rolet automatycznych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na zastosowanie sterowania roletami z tabletu lub telefonu. Inteligentne sterowanie znacząco zwiększa komfort ich eksploatacji.

System obudowy rolet zewnętrznych dostosowany do Twoich potrzeb

BeClever posiada w swojej ofercie dwa autorskie, innowacyjne systemy rolet zewnętrznych najczęściej stosowane w nowym budownictwie – system rolet podtynkowych QuadBox oraz system rolet nadstawnych CleverBox. Oferują one zbliżony pakiet korzyści dla użytkownika, jednak różnią się konstrukcją i sposobem montażu.

Copy link